Uncategorized

Amazon FBA LANSMAN – E Ticaret Nasıl Yapılır – Private Label Eğitimi – #20 e ticaret

Amazon FBA LANSMAN – E Ticaret Nasıl Yapılır – Private Label Eğitimi – #20 #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

0 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Canlı Amazon FBA Eğitimi Serimizin bugünki konusu, “Amazon Satışlarını Arttırmak” için çok büyük önem arz eden “ #Amazon Lansman Nasıl Yapılır? ”

Amazonda Reklam Nasıl Açılır? – Amazon PPC Nedir? – Amazon PCC Nasıl Yapılır – #AmazonPPC – Amazon Reklam Taktikleri – E-Ticarette Reklam Stratejisi – Amazonda Reklam Stratejisi – Amazon FBA Satışları Nasıl Arttırırım – Amazonda Reklam Verme – Amazonda satış yapmak gibi konulara değineceğiz.

30 GÜNLÜK Canlı Amazon FBA Eğitimi Serimizde, E-Ticaret Nasıl Yapılır? E-Ticaretten nasıl para kazanılır? soruna cevap vermeye çalışıyoruz. Bugünki canlı yayınında, #MuhammetUSTA ‘nın anlatımı ve @woohuucreative ‘den #CemToprak ‘ın moderatörlüğünde Amazon PPC adına tüm merak edilenleri sizler için canlı yayında cevaplıyor olacağız.

Canlı yayınımızda, Amazon Reklamları’nın farklı türleri hakkında detaylı bir şekilde konuşacağız. Örneğin, Amazon Sponsored Products, Sponsored Brands ve Sponsored Display reklamlarının özelliklerini ve nasıl kullanılabileceğini ele alacağız.

Ayrıca, Amazon reklamlarının nasıl optimize edilebileceği, reklam bütçelerinin nasıl ayarlanabileceği ve reklam sonuçlarının nasıl analiz edilebileceği gibi konulara da değineceğiz. Bu sayede, Amazon Reklamları’nın potansiyelini tam anlamıyla kullanarak satışları artırmak isteyen işletmeler için faydalı bir kaynak olacağız. Yani A’dan Z’ye Amazon FBA Eğitimi

Canlı yayınımızda, Amazon satıcı hesabı açmak, evden çalışarak para kazanma yolları, online pazarlama stratejileri, zaman yönetimi ve öğrenme kaynakları gibi konulara da değineceğiz. Bunların yanı sıra, Amazon FBA private label, planlama ve başarıya ulaşma hikayeleri gibi konuları da ele alacağız.
Ayrıca, Amazon dropshipping ve Amazon FBA hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için de faydalı olacak bilgiler vereceğiz.

Danışmanlık sürecimizde Zoom üzerinden görüntülü konuşarak;

1- Amazon Satıcı Hesabını Açıyoruz.
2- Dünya standartlarına uygun olacak şekilde markanı oluşturuyoruz.
3- İlk ürününü birlikte araştırıyoruz.
4- Bulmuş olduğumuz ürünün tüm Keyword analizlerini, birlikte yapıyoruz.
5-Birlikte güvenilir bir tedarikçi buluyoruz.
6-Amazon’da kargo planını oluşturuyoruz.
7-Lansman planlamanı yapıyoruz.
8-Tüm satış raporlarını birlikte inceliyoruz.

Tabii ki daha dikkat edilmesi gereken bir çok detay var. Bunlar sadece ana başlıklarımız. E-Girişimci olarak, danışanlarımızın bu işi her detayına kadar öğrenmesi, başarı kriterlerimizden sadece bir tanesi

Amazon FBA Private Label EĞİTİM ve DANIŞMANLIKLARIMIZ İLE İLGİLİ BİLGİ İÇİN;

📞 0 (216) 599 03 15
🌐 https://www.egirisimci.com.tr/
📲 WhatsApp: https://bit.ly/3OJ26AF

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

⤇Youtube: https://www.youtube.com/muhammetusta
⤇Instagram: https://www.instagram.com/muhammet_usta/
⤇Twitter: https://twitter.com/muhammetusta_
⤇Linkedin: https://www.linkedin.com/in/muhammet-usta-24a32a18a/

#EticaretDanışmanı #AmazonFBA #AmazonPrivateLabel

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu