Uncategorized

E-Ticaret Sitesi Kurulum İşlemleri I Kazandıran Bilgiler #3 e ticaret

E-Ticaret Sitesi Kurulum İşlemleri I Kazandıran Bilgiler #3 #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

44 Kişi Okudu – 4 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

IKurulum Paketi Dahilinde Neler Yapıyoruz?
Ürün Girişleri

E-ticaret sitenizi hazırlarken en çok vakit ayırmanız gereken düzenlemelerden biri ürünlerinizi sitenize yüklemek. IdeaSoft Setup hizmeti ile bu yükünüzü biz üstleniyoruz ve 250 ürüne kadar SEO uyumlu bir şekilde ürünlerinizin talep ettiğiniz kategori sistemi ile birlikte sitenize girişlerini gerçekleştiriyoruz.

Kullanmakta olduğunuz farklı bir platformda bulunan ürünleriniz var ise XML veya Excel yardımıyla toplu bir şekilde IdeaSoft panelinize aktarımlarını sağlıyoruz.

Ürün görsellerinizi tek tek yükleyerek vakit kaybetmemeniz adına toplu olarak ürünlerinize yüklenmesini sağlıyoruz.

Tema Düzenlemeleri

Temanız ile ilgili bilgi ve tecrübe gerektiren konularda yanınızdayız. IdeaSoft Setup hizmeti kapsamında tema düzenlemelerinizi mevcut sitenizde veya eski platformunuzda kullanmış olduğunuz banner, logo gibi görsellerinizi sitenize yerleştiriyoruz.

İçeriklerinizi ve sitenizde yer vermek istediğiniz diğer ekstra sayfalarınızı sitenize ekliyoruz.

Sanal POS ve Kargo Kurulumları

İhtiyaçlarınıza en uygun ödeme seçeneğini belirleyip başvurunuzu yaptıktan sonra, tercih ettiğiniz ödeme yönteminizin IdeaSoft platformunuz ile entegre edilmesi aşamasını sizler için biz üstleniyoruz.

Entegrasyonunuzun kusursuz çalışması adına gerekli olan tüm ayarlamalarınızı yapıp, test siparişleriyle sistemi kontrol edip, ödeme almaya hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

IdeaSoft Setup Paketi ile sitenizden ödeme almaya başlamak adına size sadece kullanmak istediğiniz ödeme seçeneğini belirleyip başvuru yapmak kalıyor.

Sözleşmelerin ve Dinamik Sayfaların Düzenlenmesi

E-ticaret sitenizde yasal olarak bulundurmak zorunda olduğunuz ve yine ilgili yasalara göre düzenlenip işletmenize uygun bir şekilde hazırlanması gereken tüm yasal sözleşmelerinizi ekibimiz sizin için hazır hale getiriyor ve sitenize ekliyor. Böylelikle e-ticaret siteniz ile ilgili en hassas olan konulardan birini daha IdeaSoft Setup paketi sayesinde çözmüş oluyorsunuz.

Sitenize eklemek adına içeriğini ve metnini hazırladığınız dinamik sayfalarınızı sizin adınıza ekliyor ve düzenliyoruz.

Google Servislerinin Kurulumu

E-Ticaret siteniz için olmazsa olmaz olan Google Analytics, Google Adwords, Google Search Console gibi popüler seo-marketing uygulamalarını ve bu uygulamaların sağladığı tüm özellikleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmeniz adına siteniz ile entegre hale getiriyoruz.

Google Analytics Entegrasyonu
Google Analytics E-ticaret Takip Modülü Entegrasyonu
Google Adwords Sipariş Takip Modülü Entegrasyonu
Google Adwords Dönüşüm İzleme Kodu Entegrasyonu
Google Search Console Site Doğrulama Kodu Entegrasyonu
Mail Adreslerinin Tanımlanması

Talep ettiğiniz kendi domaininiz uzantılı kurumsal ya da bireysel tüm mail adreslerini (info, destek, siparis vb gibi) iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda ekibimiz sizin için açar ve tüm düzenlemeleri yaparak kullanıma hazır hale getirip size teslim eder.

Nasıl Başvururum?
Siz de site kurulumunuzu daha kolay bir hale getirerek, optimize edilmiş bir site ile zaman kaybetmeden sitenizi aktif etmek istiyorsanız IdeaSoft Setup Paketinden yararlanabilirsiniz. Bu ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak için “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterli. E-ticaret Uzmanlarımız kısa süre içerisinde sizinle temasa geçerek Site Kolay Kurulum Paketi ile ilgili detayları aktaracaklardır.

deaSoft’u diğer mecralardan takip etmek için;

IdeaSoft: https://www.ideasoft.com.tr/
Facebook: https://www.facebook.com/www.ideasoft.com.tr
Twitter: https://twitter.com/idea_soft
Instagram: https://www.instagram.com/ideasoft/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/ideasoft-yaz-l-m/

15 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Bizi tercih eden 35.000+ müşterimize hizmet sağladık ve işini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. E-ticaret yazılımı alanında sektör lideri IdeaSoft, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında ikinci kez yerini aldı.

► IdeaSoft E-ihracat Paketleri
https://www.ideasoft.com.tr/e-ihracat-paketleri/
► IdeaSoft E-ticaret Paketleri
https://www.ideasoft.com.tr/e-ticaret-paketleri/
► IdeaSoft Blog
https://www.ideasoft.com.tr/blog/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu