Uncategorized

Zararsız E-Ticaret Mümkün mü? e ticaret

Zararsız E-Ticaret Mümkün mü? #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

0 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

📍 Zararsız E-Ticaret 📍

📙Stoksuz e-ticaret, geleneksel perakende işletmelerinden farklı olarak, işletme sahiplerinin stok maliyetlerinden kaçınmasını sağlar. Bu iş modelinde, işletme sahipleri, ürünleri satın almazlar ve stoklamazlar. Bunun yerine, müşteriler doğrudan ürün tedarikçilerinden satın alırlar ve tedarikçiler de ürünleri müşterilere doğrudan gönderirler.

📙Bu iş modeli, düşük maliyetli bir işletme kurmak isteyen girişimciler için idealdir. İşletme sahipleri, ürünleri satın almaz veya stoklamazlar, bu nedenle stok maliyetlerinden kurtulurlar. Ayrıca, müşteri siparişlerini doğrudan tedarikçiye yönlendirerek, siparişleri işlemek ve ürünleri müşterilere göndermek için zaman harcamalarına gerek kalmaz.

📙Ürünlere para bağlamadığınız için bu işte zarar etme ihtimaliniz yoktur. Tedarikçi, Kargo, Fatura, Tahsilat ve Muhasebe süreçlerini Mağazanolsun sizin yerinize hallediyor ve sizin için geriye kalan tek şey satış yapmak oluyor. Üstelik satış yapmanızı sağlayacak ÜCRETSİZ +30 saatlik bir eğitimimiz bulunmakta ve her hafta mağaza sahiplerimizle canlı soru-cevap yayınları yapmaktayız.

📙Şu ana kadar görüp görebileceğiniz en kolay iş imkanlarından birini size sunuyoruz ve bu işi nasıl yapacağınızı da ücretsiz anlatıyoruz. Para kazanmanın bu kadar kolay olduğunu görünce şaşıracaksınız ve belki de hayatınızın dönüm noktalarından birine girmiş olacaksınız.

📙”Ben yapabilir miyim?” gibi bir tereddüte düşüyorsanız, inanın bu işe başlarken her insan sizin gibi tereddütleri, endişeleri olarak başlıyor ama günün sonunda eğitimimizi iyi bir şekilde dinleyip, not alıp uygulayanlar çok iyi paralar kazanıyor.

Peki ya senin onlardan eksiğin ne?

✅ Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

►İnstagram sayfamız – instagram.com/eticaretmagazaniz
►Facebook sayfamız – facebook.com/eticaretmagazaniz
►Whatsapp İletişim Hattı – 0 532 294 19 76

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu